Kino

Przemytnik

Dramaty, Sensacyjne

Wielki powrót do aktorstwa Clinta Eastwooda - po 6 latach przerwy pokazuje się widzom od najlepszej strony w obrazie o najstarszym na świecie przemytniku narkotyków.

Seanse: 15.03 - 28.03.2019

reżyseria: Clint Eastwood
scenariusz: Nick Schenk

kraj produkcji: USA
tytuł oryginalny: The Mule

rok produkcji: 2018
czas trwania: 1 godz. 56 min.

gatunek: dramat, kryminał
premiera: 15 marca 2019 (Polska) 10 grudnia 2018 (świat)

obsada: Clint Eastwood, Bradley Cooper, Laurence Fishburne, Michael Peña, Dianne Wiest, Andy Garcia i inni

Film od 15 lat

Wersje: 2D napisyPL 
 


Bilety:

Wersja 2D Sala Duża:

  • 18 zł normalny,
  • 16 zł ulgowy - dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., posiadaczy Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów.

Wersja 2D Sala Kameralna:

  • 15 zł normalny,
  • 13 zł ulgowy - dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., posiadaczy Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów.

O filmie:

Eastwood wciela się w rolę Earla Stone’a. To 80-kilkuletni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy, jest sam jak palec i grozi mu zajęcie przez bank zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem. W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach meksykańskiego kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Dobrze sobie radzi.

W zasadzie tak dobrze, że wielkość przewożonych przez niego ładunków rośnie w tempie wykładniczym, a sam Earl dostaje pomocnika. Jednak nie tylko on śledzi poczynania Earla. Nowy tajemniczy przemytnik znalazł się także na celowniku znanego ze swej determinacji agenta DEA Colina Batesa (Cooper). Mimo że problemy finansowe Earla odchodzą w niepamięć, błędy popełnione przez niego w przeszłości zaczynają mu coraz bardziej doskwierać.

Nie wiadomo jednak, czy zdąży je naprawić, zanim dobiorą się do niego organy ochrony porządku publicznego lub egzekutorzy kartelu. 

Przemytnik
Przemytnik
Przemytnik
Przemytnik
Przemytnik
Przemytnik
Przemytnik
Przemytnik

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.