Kino

Mój piękny syn

Dramaty

Pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei. Najlepsza rola Steve’a Carella - aktora kojarzonego do tej pory głównie z rolami komediowymi.

Seanse: 4 - 17.01.2019

reżyseria: Felix Van Groeningen
scenariusz: Luke Davies, Felix Van Groeningen

kraj produkcji: USA
rok produkcji:
2018
czas trwania: 1 godz. 51 min.

gatunek: dramat
premiera: 4 stycznia 2019 (Polska), 7 września 2018 (świat)

obsada: Steve Carell, Timothée Chalamet, Maura Tierney, Christian Convery, Oakley Bull, Kaitlyn Dever i inni
tytuł oryginalny: Beautiful Boy

Film od 15 lat

Wersje: 2D napisy PL


Bilety:

Wersja 2D Duża Sala:

  • 18 zł normalny,
  • 16 zł ulgowy - dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., posiadaczy Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów.

Wersja 2D Sala Kameralna:

  • 15 zł normalny,
  • 13 zł ulgowy - dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., posiadaczy Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów.

O filmie:

Historia rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.

Film wyreżyserował Felix van Groeningen, nominowany do Oscara za film W kręgu miłości. Scenariusz został oparty na wspomnieniach Davida Sheffa i jego syna Nica, które stały się bestsellerem, zajmując pierwsze miejsce na liście "New York Timesa".

 


 

Dołącz do nas na Facebooku ⇒ klik ⇐

 

Mój piękny syn
Mój piękny syn
Mój piękny syn
Mój piękny syn
Mój piękny syn
Mój piękny syn

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.