Kino

Fuga

Thrillery

Rodzina niespodziewanie odnajduje Alicję po dwóch latach od jej zniknięcia. Kobieta nie pamięta swojego dawnego życia, nie rozpoznaje męża ani synka. Nagrodzony w Gdyni dramat Agnieszki Smoczyńskiej ze znakomitą rolą Gabrieli Muskały.

Seanse: 14 - 18.12.2018

reżyseria: Agnieszka Smoczyńska
scenariusz: Gabriela Muskała

kraj produkcji: Polska, Czechy, Słowacja
rok produkcji:
2018
czas trwania: 1 godz. 40 min.

gatunek: thriller, psychologiczny
premiera: 7 grudnia 2018 (Polska) 15 maja 2018 (świat)

obsada: Gabriela Muskała, Łukasz Simlat, Piotr Skiba, Małgorzata Buczkowska, Zbigniew Waleryś

Film od 15 lat

Wersje: 2D napisy PL


Bilety:

Wersja 2D Sala Kameralna:

  • 15 zł normalny,
  • 13 zł ulgowy - dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., posiadaczy Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów.

O filmie:

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?

W Polsce co roku epizod fugi dysocjacyjnej dotyka kilkadziesiąt tysięcy osób. Film „Fuga” stawia pytania o tożsamość, o to, co o niej decyduje: my sami czy nasze otoczenie? Co byśmy zrobili gdybyśmy się obudzili pewnego dnia jako tabula rasa?

 


 

Dołącz do nas na Facebooku ⇒ klik ⇐

 

Fuga
Fuga
Fuga
Fuga
Fuga
Fuga
Fuga
Fuga

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.