Kino

53 wojny

Dramaty

Film Ewy Bukowskiej to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Scenariusz do filmu powstał na motywach książki Grażyny Jagielskiej „Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym”.

Seanse: 26.10 - 7.11.2018 (1.11 kino nieczynne!)

reżyseria: Ewa Bukowska 
scenariusz: Ewa Bukowska

kraj produkcji: Polska
rok produkcji:
2018
czas trwania: 1 godz. 22 min.

gatunek: dramat
premiera: 19 października 2018 (Polska) 21 czerwca 2018 (świat)

Obsada: Magdalena Popławska, Michał Żurawski, Kinga Preis, Dorota Kolak, Krzysztof Stroiński

Film od 15 lat

Wersje: 2D PL


Bilety:

Wersja 2D:

  • 15 zł normalny,
  • 13 zł ulgowy - dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., posiadaczy Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów.

O filmie:

Anka i Witek są kochającym się małżeństwem. On jest korespondentem wojennym, który większość dni w roku spędza na wojnie. Ona nieustannie czeka, aż mąż wróci do domu. Anka stara się żyć normalnie, jednak lęk o życie Witka staje się coraz bardziej dojumujący. Zaczyna szykować się na najgorsze…

„53 wojny” to studium samotności w związku. Historia miłości, historia uzależnienia od niej, uzależnienia od partnera, uzależnienia od wojny. Opowieść o stopniowym wewnętrznym zapadaniu się i rozpadaniu się w sobie. Mam nadzieję, że ten film wpisuje się w dyskusję na temat kondycji współczesnego człowieka, współczesnej kobiety – Ewa Bukowska, reżyserka i autorka scenariusza filmu „53 wojny”.


 

Dołącz do nas na Facebooku ⇒ klik ⇐

 

53 wojny
53 wojny
53 wojny
53 wojny
53 wojny
53 wojny
53 wojny
53 wojny

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.