Kino

Dogman

Millennium Studio

Rewelacja tegorocznego Cannes, Złota Palma dla najlepszego aktora! Skąpane w deszczu i narkotykach włoskie miasteczko i opowieść o małym, wielkim człowieku — psim fryzjerze, który musi się odgryźć wszystkim nieżyczliwym.

Millennium Studio
Pojedynczy seans: 24.09.2018 godz. 20:30

Cena: 10 zł

reżyseria: Matteo Garrone
scenariusz: Ugo Chiti, Matteo Garrone

czas: 1 godz. 42 min.
kraj produkcji:
Włochy, Francja
rok produkcji:
2018

gatunek: dramat
premiera: 14 września 2018 (Polska) 16 maja 2018 (świat)

obsada: Marcello Fonte, Edoardo Pesce, Nunzia Schiano, Adamo Dionisi, Francesco Acquaroli
tytuł oryginalny: Dogman

Wersja: 2D napisy PL


O filmie:

Mieszkańcy włoskiego miasteczka wiedzą, że Marcello, miejscowy psi fryzjer, nie skrzywdziłby nawet muchy. Niepozorny, ale lubiany przez wszystkich, dzieli swój czas między pracę, wychowywanie córki i okazjonalny handel kokainą. Z powodzeniem unika kłopotów, przynajmniej dopóki nie pojawia się Simone – trzęsący całą okolicą, wiecznie naćpany osiłek.

 


Millennium Studio:

to stała, comiesięczna oferta dla osób ceniących sobie kino o wysokich walorach artystycznych.  Średnio co dwa tygodnie prezentujemy na jednorazowych pokazach filmy, które zostały nagrodzone na festiwalach filmowych, te, które szokują i pobudzają do myślenia oraz te, które trudno znaleźć w repertuarze kina komercyjnego. Wyborem tytułów zajmuje się Łukasz Maciejewski.

Od stycznia 2018 seanse w cyklu Millennium Studio przeniesione zostają na poniedziałki
 


 

Dołącz do nas na Facebooku ⇒ klik ⇐

 

Dogman
Dogman
Dogman
Dogman
Dogman
Dogman
Dogman
Dogman

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.