Kino

W cieniu drzewa

Millennium Studio

Tragikomiczna historia rodzinna, która zgłębia różne zagadnienia wspólnego życia w tym absurdalny sąsiedzki konflikt o drzewo. Współfinansowana przez PISF islandzko-duńsko-polska koprodukcja w reżyserii Hafsteinna Gunnara Sigurðssona.

Millennium Studio
Pojedynczy seans: 16.07.2018 godz. 20:30

Cena: 10 zł

reżyseria: Hafsteinn Gunnar Sigurðsson
scenariusz: Huldar Breiðfjörð, Hafsteinn Gunnar Sigurðsson

czas: 1 godz. 29 min.
kraj produkcji:
Dania, Islandia, Polska
rok produkcji:
2017

gatunek: dramat, komedia, romans
premiera: 22 czerwca 2018 (Polska) 31 sierpnia 2017 (świat)

obsada: Steinþór Hróar Steinþórsson, Edda Björgvinsdóttir, Sigurður Sigurjónsson, Þorsteinn Bachmann, Selma Björnsdóttir, Lára Jóhanna Jónsdóttir
tytuł oryginalny: Undir trénu

Wersja: 2D napisy PL


O filmie:

Agnes wyrzuca Atliego z domu i zabrania mu kontaktów z córką. Mężczyzna wprowadza się do domu rodziców, którzy właśnie toczą spór z sąsiadami. Jego zarzewiem jest wielkie i piękne drzewo, rzucające cień na taras przyległej posesji. W czasie, gdy Atli rozpoczyna walkę o prawo do widywania się z córką, konflikt z sąsiadami ulega eskalacji - dom zostaje uszkodzony, a zwierzęta domowe zaczynają znikać w tajemniczych okolicznościach. Konieczne staje się zainstalowanie kamer monitoringu. Pojawia się także plotka, że sąsiada widziano z piłą łańcuchową...


Millennium Studio:

to stała, comiesięczna oferta dla osób ceniących sobie kino o wysokich walorach artystycznych.  Średnio co dwa tygodnie prezentujemy na jednorazowych pokazach filmy, które zostały nagrodzone na festiwalach filmowych, te, które szokują i pobudzają do myślenia oraz te, które trudno znaleźć w repertuarze kina komercyjnego. Wyborem tytułów zajmuje się Łukasz Maciejewski.

Od stycznia 2018 seanse w cyklu Millennium Studio przeniesione zostają na poniedziałki

W cieniu drzewa
W cieniu drzewa
W cieniu drzewa
W cieniu drzewa
W cieniu drzewa

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.