Kino

Jestem taka piękna!

Komedie, Romantyczne

Przezabawna komedia twórców hitów „Kobiety pragną bardziej” oraz „I że cię nie opuszczę” o zwykłej kobiecie, która na skutek niezwykłych zdarzeń zaczyna wierzyć, że jest najpiękniejszą i najzdolniejszą osobą na świecie.

Seanse: 6 - 12.07.2018

reżyseria: Abby Kohn, Marc Silverstein
scenariusz: Abby Kohn, Marc Silverstein

kraj produkcji: USA, Wielka Brytania
rok produkcji:
2018
czas trwania: 1 godz. 50 min.

gatunek: komedia romantyczna
tytuł oryginalny: I feel pretty!
premiera: 29 czerwca 2018 (Polska) 19 kwietnia 2018 (świat)

Obsada: Amy Schumer, Michelle Williams, Emily Ratajkowski, Busy Phillips, Tom Hopper, Rory Scovel, Naomi Campbell

Film od 15 lat

Wersje: 2D napisy PL


Bilety:

Wersja 2D:

  • 15 zł normalny,
  • 13 zł ulgowy - dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., posiadaczy Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów.

O filmie:

Renee Bennett (Amy Schumer) każdego dnia boleśnie doświadcza, jak to jest być przeciętniaczką w Nowym Jorku – mieście faworyzującym pięknych i bogatych. Wszystko zmienia się, gdy na zajęciach fitness spada z rowerka treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość i spogląda w lustro, wprost nie może uwierzyć. Jej nogi są szczupłe i opalone, włosy jedwabiste, a podbródek idealnie ukształtowany. Jednym słowem – jest zjawiskowo piękna!

Problem w tym, że… tak naprawdę nic się nie zmieniło. Dla całego świata Renee nadal wygląda tak samo. Jednak bohaterka, przekonana o rzekomym cudzie, przechodzi totalną metamorfozę. Z szarej myszki staje się wyzwoloną i pewną siebie kobietą, której śmiałość i energia robią piorunujące wrażenie na wszystkich, począwszy od jej słodkiego chłopaka – Ethana (Rory Scovel), a skończywszy na atrakcyjnej szefowej – Avery Leclair (Michelle Williams).

Z czasem Renee, która dzięki awansom śmiało pnie się w górę w firmie kosmetycznej, zaczyna spoglądać z wyższością na świat i innych ludzi. Czy to możliwe, żeby stając się „piękną”, dopuściła do głosu „brzydszą” część swojej osobowości?  

Jestem taka piękna!
Jestem taka piękna!
Jestem taka piękna!
Jestem taka piękna!
Jestem taka piękna!
Jestem taka piękna!
Jestem taka piękna!
Jestem taka piękna!
Jestem taka piękna!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.