Zespół CSM

Agnieszka Kawa i ZPiT Świerczkowiacy

Zespół CSM

Agnieszka Kawa

Zespół CSM

Bernadetta Cich

Zespół CSM

Bogusław Hynek

Zespół CSM

Karolina Wójs, Ola Dzwierzyńska, Anna Świetek, Anna Damian

Zespół CSM

Karolina Wójs

Zespół CSM

Katarzyna Piszczek, Ola Dzwierzyńska

WOLONTARIAT I PRAKTYKI

Zapraszamy studentów do odbycia praktyk w Centrum Sztuki Mościce. Jeśli studiujesz zarządzanie (kulturą, mediami, reklamą), kulturoznawstwo, filmoznawstwo, dziennikarstwo, animację społeczną i kulturalną, interesujesz się organizacją instytucji kulturalnej, marketingiem w kulturze, kinem, pracami technicznymi lub organizacją widowni - skontaktuj się z nami:

  • Maja Krawiec - zarządzanie (kulturą, mediami, reklamą), dziennikarstwo, animacja, kulturoznawstwo, marketing i organizacja ik - m.krawiec@csm.tarnow.pl tel.: 14 633 46 27 od pon do pt, godz. 9.00 - 15.00

  • Stanisław Bączek - staże z działu technicznego - s.baczek@csm.tarnow.pl, tel.: 14 633 46 24 od pon do pt, godz. 9.00 - 15.00

Godziny i zakres obowiązków w czasie praktyki i wolontariatu są ustalane indywidualnie. Cenimy osoby chcące zdobyć wiedzę w interesujących je tematach, które mają własną inicjatywę, są komunikatywne i terminowe. Zachęcamy do kontaktu, szczególnie w miesiącach wrzesień - czerwiec.

PRACA

Centrum Sztuki Mościce jest jedną z największych instytucji kultury w regionie tarnowskim. Po uruchomieniu nowej sali widowiskowej poszukujemy nowych pracowników do działu marketingu i sprzedaży.

Prowadzimy rekrutację do na stanowiska: Specjalista ds. marketingu oraz Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. marketingu:

Zakres Obowiązków

  • kompleksowa organizacja działań marketingowych związanych z eventami CSM,
  • tworzenie i realizacja strategii marketingowej,
  • zarządzanie marką,
  • zarządzenie budżetem marketingowym,
  • obsługa kont na portalach społecznościowych,
  • kompleksowy nadzór nad prowadzonymi projektami marketingowymi i ich podwykonawcami,
  • monitorowanie informacji o imprezach w sieci,
  • tworzenie i realizowanie przyjętej strategii marketingowej,
  • copywriting i redakcja tekstów.

Oferujemy

  • umowę o pracę na cały etat,
  • przyjazną atmosferę w młodym i zaangażowanym zespole,
  • udział w profesjonalnych szkoleniach,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów marketingowych,
  • duży zakres samodzielności oraz przyjazną atmosferę pracy.

Wymagamy

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • wysokiego poziomu kultury osobistej,
  • pozytywnego nastawienia do ludzi,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Worda oraz Excela),

Mile widziane

  • znajomość branży kulturalnej,
  • znajomość google analytics,
  • doświadczenie w prowadzeniu fanpage na FB i profilu na Instagramie,
  • umiejętność podstawowej obróbki zdjęć oraz tworzenia banerów,
  • znajomość poligrafii, rodzajów plików graficznych używanych do poligrafii i w sieci,
  • prawo jazdy kat. B.

Specjalista ds. sprzedaży:

  • tworzenia i realizacja planów działań sprzedażowych,
  • koordynacja sprzedaży w porozumieniu z działami: merytorycznym, marketingowym i organizacji imprez,
  • prowadzenie działań sprzedażowych,
  • sporządzanie ofert dla obecnych i nowych klientów,
  • sprzedaż bezpośrednia dla obiorców grupowych,
  • Tworzenie relacji i prowadzenie baz z obecnymi i nowymi klientami.

Oferujemy

Wymagamy

  • prawa jazdy kat. B,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Worda oraz Excela).

Mile widziana

  • znajomość branży kulturalnej

Informacje o procesie rekrutacji:

  • Termin rekrutacji: 15.11.2018 - 30.11.2018
  • Dokumenty potrzebne do przeprowadzenia rekrutacji: CV, list motywacyjny, podpisana klauzula RODO (do pobrania poniżej)
  • Sposób przesyłania dokumentów: osobiście, listownie lub elektronicznie.
  • Adres dostarczenia dokumentów osobiście lub listownie: Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1, 33-101 Tarnów,
  • Adres e-mail przesyłania dokumentów elektronicznie: sekretariat@csm.tarnow.pl,  z dopiskiem: „Rekrutacja 2018/specjalista ds. marketingu / LUB / Specjalista ds. sprzedaży”
  • Osoba do kontaktu w sprawie przesyłanych dokumentów: Anna Świętek, tel. 14 633 46 00

Klauzula RODO - POBIERZ

Dodatkowe:

  • uprzejmie prosimy każde CV i list motywacyjny zaopatrzyć w klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Centrum sztuki Mościce danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”
  • w dokumentach rekrutacyjnych należy wskazać, na które stanowisko pracy się aplikuje.

O decyzji rekrutacyjnej powiadomimy e-mailowo lub telefonicznie do dnia 31.12.2018 r.

przykład wolontariatu/praktyk - warsztaty wakacyjne i zimowe
przykład wolontariatu/praktyk - Festiwal Musica Poetica
przykład wolontariatu/praktyk - Festiwal Muzyczne Tarasy
przykład wolontariatu/praktyk - festiwal Górnolotni
przykład wolontariatu/praktyk - festiwal ArtFest
przykład wolonatriatu/praktyk - festiwal Górnolotni
przykład wolontariatu/praktyk - festiwal Scena Otwarta